خانه ما

شرکت آسمان آرام آسیا درسال 1378 با هدف تولید و توزیع مواد غذایی خانواده با برند خانه ما با پیشینه و سابقه و تجربه ی 50 ساله خانوادگی در این خصوص راه اندازی شد و در حال حاضر با تولید رب گوجه ، تن ماهی ، انواع حبوبات ، انواع ادویه جات ، ترشیجات ، شوریجات ، خیارشور، روغن و … در حال خدمت به همشهریان و هوطنان عزیز می باشد.

فروشگاه اینترنتی خانه ما علاوه بر در نظر گرفتن ارائه خدمات قبل و حین ثبت و پرداخت یک سفارش، بر ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب پس از فروش به مشتریان خود تأکید ویژه ای دارد و مبنای فعالیت و تعامل خود با مشتریان را توجه و احترام به ارزش های یک خرید واقعی از طرف خریدار می داند. ارزش هایی ساده اما بنیادین، هدایتگر، اثربخش و قابل احترام.

خدمات شرکت
انبار مرکزی خانه ما

فروشگاه اینترنتی خانه ما با توجه به تهیه انواع مواد غذایی موجود در بازار با بهترین کیفیت و توزیع آن با کمترین قیمت بین مصرف کنندگان از سابقه و تجربه ی بسیار موفق و روشنی برخوردار است.

این شرکت باتوجه به اینکه توسعه اینترنت روش های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است تصمیم به راه اندازی هایپر مارکت اینترنتی گرفته تا نیاز و مایحتاج همشهریان عزیز را در طول روز و ایام هفته مرتفع کند.

خرید آنلاین مواد غذایی در اصفهان
پیشنهاد ویژه خانه ما

پیشنهادات شگفت انگیز خانه ما

فروشگاه اینترنتی خانه ما پیشنهادات ویژه ای برای مشتریان خود در نظر گرفته است.که شامل محصولات زیر می باشد.

  • شوینده و بهداشتی: بهداشت بدن ، مو ، دهان و دندان ، کودک ، انواع دستمال  انوای پوشک ، شستشوی لباس ، شستشوی ظرف ، نظافت خانه ، بهداشت بانوان ، بهداشت خانواده ، عطر و اکلن و اسپری.
  • خواروبار: حبوبات ، غلات ، برنج ، ماکارونی و رشته ، روغن خوراکی ، روغن دارویی
  • لبنیات و صبحانه: شیره ، ماست ، پنیرصبحانه ، خانه ، کره ، عسل ، مربا ، شکلات صبحانه ، ارده و شیره ، کشک ، مربا و ….
  • آجیل و خشکبار
  • محصولات پروتئینی: فراورده های پروتئینی ، سوسیس و کالباس ، تخم مرغ گوشت قرمز
مشاهده محصولات